Weby na mieru - obrázok
Weby na mieru - obrázok

Vytvoríme pre vás moderné a užívateľsky príjemné weby na mieru. V dnešnej dobe sú webové stránky často prvým kontaktným miestom so zákazníkom. Preto musia zaujať a priviesť zákazníka k akcii – či už k online objednávke, stiahnutiu dokumentu, zadaniu e-mailu alebo k telefonickému, prípadne osobnému kontaktu.

Samozrejmosťou moderných web stránok je zaujímavá grafika a jednoduché ovládanie vrátane pridávania obsahu (článkov, obrázkov, bannerov) aj pre neskúsených užívateľov. K dispozícii máte stovky preddefinovaných grafických vizuálov a tém ktorých výhodou je veľmi rýchle nasadenie a používanie. V úvodnej fáze Vám radi pomôžeme s vytvorením a spustením do prevádzky Vášej novej webovej stránky.

Nastavenie webov

Správa webu je jednoduchá pre všetkých užívateľov a kedykoľvek môžete pridávať alebo meniť obsah svojich stránok intuitívne, bez programátorskych znalostí či skúseností. V súčasnosti je pre firmy dôležité vlastniť vizuálne peknú, ale hlavne funkčnú web stránku, ktorú zákazníci radi navštevujú. Nemenej dôležité pre weby na mieru je SEO, ktoré Vám pomôže zviditeľniť stránky vo vyhľadávačoch. Váš web bude figurovať na prvej strane v bezplatnom vyhľadávači Google.sk.

Weby na mieru majú: