SEO a internetový marketing

PPC (platba za preklik)

- zabezpečí okamžitú návštevnosť

ChatBot (chatovací robot)

- najnovší marketingový nástroj

E-mail marketing

- osvedčená forma marketingu

SEO

(Search Engine Optimization – optimalizácia pre vyhľadávače) výrazne posunie váš web na popredné miesta v bezplatnom (organickom) vyhľadávaní (Google) a tým priamo zvýši návštevnosť vašich stránok.

Pripravíme pre vás komplexnú analýzu jestvujúcich stránok, navrhneme potrebné opatrenia pre zvýšenie návštevnosti, zriadime sledovanie štatistík o správaní návštevníkov – Google Analytics a Webmaster Tools.

Vyhľadávače neradia svoje výsledky náhodne, ale podľa presných algoritmov (Google ich ma viac ako 2000). Pomôžeme vám vašu stránku upraviť takým spôsobom, aby ju vyhľadávač vyhodnotil pre užívateľa ako najrelevantnejšiu a umiestnil ju na prvých pozíciach v bezplatnom vyhľadávaní.

Čím bude vaša stránka vyššie vo výsledkoch vyhľadávania, tým bude mať vyššiu návštevnosť, čo sa určite odzrkadlí aj na Vašich tržbách. Váš web posunieme na prvú stranu výsledkov v bezplatnom vyhľadávači Google.sk.

Internetový marketing

PPC

Podporou pre weby sú v prvej fáze hlavne PPC kampane (Pay Per Click – platba za preklik).

Máme dlhoročné skúsenosti s PPC, vieme pre vás nastaviť kampane v Google Ads, eTarget a Facebook. Vyhodnotíme, kde budú mať investované peniaze najväčší význam. Je to v súčasnosti najúčinnejšia forma propagácie na internete. Stanovíte si maximálny mesačný limit, ktorý ste ochotný investovať, takže vás neprekvapia žiadne nečakané výdavky.

Najnovší marketingový trend - ChatBot

CHATovacie roBOTy v súčasnosti zaznamenávajú výraznejší nástup.

ChatBot je software, ktorý komunikuje s ľuďmi na základe vopred naplánovaných scenárov. Reaguje na voľbu cez tlačítka, kľúčové slová alebo slovné spojenia a na ich základe poskytuje odpovede. Takto šetrí čas predajcom a klientom poskytuje potrebné informácie práve vtedy, keď ich žiadajú.

Čo ChatBot dokáže?

1. získavať nové kontakty
Nové kontakty ChatBot môže získať z vašej webstránky (Slide-in, Button, Bar, Modal, Chat), cez E-mail (v tele alebo pätičke), reklamou na Facebooku, komentármi na Facebooku alebo v offline režime nascanovaním tzv. Messenger kódu.
2. získavať nových zákazníkov
Na základe série dobre položených otázok pomôže s výberom najvhodnejšieho produktu alebo služby.
3. budovať povedomie o značke a dôveru
ChatBot jednoducho informuje o novom článku na vašom webe, o novom zverejnenom videu alebo iných materiáloch. Posiluje väzbu so zákazníkmi a buduje vašu značku a dôveru.

Viete ako využiť ChatBot pre Messenger na marketingové účely?

Je to zatiaľ málo využívaný marketingový nástroj cez ktorý je možné posielať klientom v nastavených intervaloch (hodiny, dni) napríklad novinky, akciové ponuky, videa a iné materiály. Otvárateľnosť správ je nad 70% a klikateľnosť nad 30% niekedy až 50% nie je výnimkou (pre porovnanie v e-mail marketingu je otvárateľnosť na úrovni 25% a klikateľnosť na úrovni 4%). Za vyskúšanie to určite stojí.

E-mail marketing

Komplexné a jednoduché riešenie priamo pre vás!

Našim klientom poskytujeme základné aj pokročilé funkcie, ktoré šetria čas a peniaze. Zbieranie nových kontaktov, rýchla tvorba nádherných responzívnych e-mailov, sofistikovaná automatizácia, jednoduché odosielanie a kompletná štatistika.

ChatBot diagramy

POROVNANIE: ChatBot pre Messenger Vs. E-mail

ChatBot - otvárateľnosť správ

ChatBot - klikateľnosť

E-mail - otvárateľnosť správ

E-mail - klikateľnosť

Kontakty
MS Teams & TeamViewer & Email:
hagara@softver-na-mieru.sk
Email: info@softver-na-mieru.sk
Mobil: +421 908 125 422
Rezervovať schôdzku
Adresa
SOFTVER-NA-MIERU.SK s.r.o.
Staničná 291/2, 900 55 Lozorno
IČO: 47365757, DIČ: 2023839059
reg.: OR Okresný súd Bratislava I oddiel: Sro, vložka č.: 91345/B
IBAN: SK0583300000002900462672
Pracujeme pre vás
  • osobný a seriózny prístup
  • pružné reagovanie na zmeny
  • rýchlo a kvalitne
  • v prijateľnej cene
  • bezplatná podpora
SOFTVER-NA-MIERU.SK je

SOFTVER-NA-MIERU.SK s.r.o. je dôveryhodná firma.


 


učím sa online

NAJLEPŠIE ONLINE KURZY

AKADÉMIA ONLINE VZDELÁVANIA

Vyber si ten pravý online kurz ktorý ťa "interesuje" a pomôže ti nájsť lepší "džob" prípadne ťa posunie ďalej v tvojom "biznise".

- vyber si čo sa budeš učiť

- uč sa tým, že budeš tvoriť

- je čas zainvestovať do sebaNAJLEPŠIE ONLINE KURZY