SEO - obrázok
SEO - obrázok

SEO

(Search Engine Optimization – optimalizácia pre vyhľadávače) výrazne posunie váš web na popredné miesta v bezplatnom (organickom) vyhľadávaní (Google) a tým priamo zvýši návštevnosť vašich stránok.

Pripravíme pre vás komplexnú analýzu jestvujúcich stránok, navrhneme potrebné opatrenia pre zvýšenie návštevnosti, zriadime sledovanie štatistík o správaní návštevníkov – Google Analytics a Webmaster Tools.

Vyhľadávače neradia svoje výsledky náhodne, ale podľa presných algoritmov (Google ich ma viac ako 2000). Pomôžeme vám vašu stránku upraviť takým spôsobom, aby ju vyhľadávač vyhodnotil pre užívateľa ako najrelevantnejšiu a umiestnil ju na prvých pozíciach v bezplatnom vyhľadávaní.

Čím bude vaša stránka vyššie vo výsledkoch vyhľadávania, tým bude mať vyššiu návštevnosť, čo sa určite odzrkadlí aj na Vašich tržbách. Váš web posunieme na prvú stranu výsledkov v bezplatnom vyhľadávači Google.sk.

iMarketing

– podporou pre weby sú v prvej fáze aj PPC kampane (Pay Per Click – platba za preklik).

Máme dlhoročné skúsenosti s PPC, vieme pre vás nastaviť kampane v Google AdWords, eTarget a Facebook. Vyhodnotíme, kde budú mať investované peniaze najväčší význam. Je to v súčasnosti najúčinnejšia forma propagácie na internete. Stanovíte si maximálny mesačný limit, ktorý ste ochotný investovať, takže vás neprekvapia žiadne nečakané výdavky.

E-mail marketing

- komplexné a jednoduché riešenie priamo pre vás!

Našim klientom poskytujeme základné aj pokročilé funkcie, ktoré šetria čas a peniaze. Zbieranie nových kontaktov, rýchla tvorba nádherných responzívnych e-mailov, sofistikovaná automatizácia, jednoduché odosielanie a kompletná štatistika.