Import, prepočet a export - aké jednoduché

Reporting obalov pre štátne inštitúcie je offline podniková aplikácia pre PC vo vnútropodnikovej sieti LAN. Po niekoľkomesačnej práci v ostrej prevádzke prišla od nadnárodného klienta v oblasti logistiky požiadavka na upgrade aplikácie - pridanie nových filtrov a úpravu samotného exportu dát do XLSX pre reportovanie použitých obalov.

Aplikácia je napojená na ILOS v Nemecku z ktorého automaticky aktualizuje dáta o dodávateľoch, odberateľoch, faktúrach, pohybe tovaru a podobne a následne podľa zadaných filtrov vyreportuje požadované dáta o použitých obaloch za dané obdobie pre štátne inštitúcie. Celá práca sa z niekoľkodňového náročného maratónu s veľkým počtom opakujúcich sa užívateľských chýb a následných opráv (spracovanie cca 200 000 až 300 000 záznamov pre každý jeden report, celkovo približne 30 reportov pre ČR a ďalších 30 reportov pre SR) zmenšila na bezpracné jednoduché čakanie pre užívateľa, ktorý sa už môže venovať inej činnosti. Na výsledok si rádovo počká len pár minút.

Neverím, že vy nepotrebujete softvér ktorý pracuje za vás a šetrí vám čas... Ak áno, sme vám kedykoľvek k dispozícií.

Vývoj softvéru na mieru ChatBot SharePoint Cloud - OneDrive Galéria - referencie Naše projekty Podnikové aplikácie Alkohol kalkulačka

Kontaktujte ma Chcem schôdzku