100 projektov ročne

Každoročne pracujeme na desiatkach projektov. Od jednoduchých aplikácií pre jeden počítač a jedného užívateľa až po náročné firemné prostredia s desiatkami počítačov a užívateľov s prístupom z ľubovolného zariadenia. Náhľadové screeny (obrazovky) nájdete v galérii.

Realizovanéprojekty

jún 2019

APLIKÁCIA NA ZÁLOHOVANIE DÁT

Euroline Slovakia s.r.o.

Najdôležitejšia činnosť každého administrátora je zálohuj, zálohuj a ešte raz zálohuj. Preto sme pre nášho dlhoročného klienta vyvinuli aplikáciu ktorá generuje zálohovacie scripty v celej LAN počítačovej sieti, eviduje začiatok spustenia zálohovania, ukončenie procesu zálohovania a všetko odosiela aj do e-mailu zodpovedným osobám. Užívateľsky jednoduchá a komfortná aplikácia s ktorou je zálohovanie firemných dát plne pod kontrolou.

jún 2019

jún 2019

WEBSTRÁNKA

SOFTVER-NA-MIERU.SK

Redizajn a optimalizácia firemnej webstránky. Prešli sme na najmodernejšie technológie, zapracovali najnovšie požiadavky na optimalizáciu webov, zmenili sme užívateľské rozhranie - všetko pre príjemnejší zážitok našich klientov a hlavne budúcich klientov.

máj 2019

WEBSTRÁNKA

CANDI Slovakia, s.r.o.

Návrh, realizácia a optimalizácia webstránky na mieru pre internetového predajcu kozmetiky tianDe. Webstránka je nielen moderná, dizajnovo príťažlivá ale je dobre navrhnutá z hľadiska SEO a preto denne privádza nových a nových návštevníkov ktorých s ľahkosťou mení na zákazníkov e-shopu.

máj 2019

marec 2019

WEBSTRÁNKA

pmp4You s.r.o.

Vytvorenie nádhernej webstránky na mieru pre internetového predajcu. Webstránka je nielen dizajnovo príťažlivá ale je dobre navrhnutá z hľadiska SEO a preto denne privádza nových a nových návštevníkov ktorých s ľahkosťou mení na zákazníkov.

január 2019

CHATBOT PRE MESSENGER

CANDI Slovakia, s.r.o.

ChatBot pre e-shop s kozmetikou. Tento ChatBot jednoduchou formou prevádza registráciou potenciálnych záujemcov o profitovanie z kozmetiky tianDe a nákupu s výraznou zľavou.

január 2019

január 2019

CHATBOT PRE MESSENGER

SOFTVER-NA-MIERU.SK

CHATovacie roBOTy - aktuálny trend. Doteraz málo využívaný marketingový nástroj s ktorým vieme dosiahnuť fantastické výsledky! Viac informácií o internetovom marketingu.

november 2018

MOBILNÁ APLIKÁCIA

Ornitologické združenie

Aplikácia pre ornitológov na online zaznamenávanie pozorovaní rôznych druhov vtákov vo voľnej prírode so zaznamenaním GPS súradníc a nadmorskej výšky. Aplikácia sama rozpozná, či má prístup na internet alebo nie. Ak je online, zapisuje dáta priamo do cloudu, ak internet chýba, zapisuje dáta lokálne v zariadení a neskoršie po pripojení ich odošle do databázy v SharePoint. Náhľadové screeny (obrazovky) nájdete v galérii.

november 2018

október 2018

ONLINE INTRANET A PODNIKOVÉ APLIKÁCIE

pmp4You s.r.o.

Zriadenie cloudu pre zdieľanie a schvaľovanie dokumentov vrátane SharePoint online pre tímovú spoluprácu, komunikáciu a zadávanie úloh. K online prostrediu sme nasadili aj dve podnikové aplikácie, jednu pre desktop a jednu pre mobilné zariadenia.

august 2018

MIGRÁCIA DO CLOUDU, ONLINE INTRANET A EMAIL

Euroline Slovakia s.r.o.

Vytvorenie cloudu pre zdieľanie súborov s externými partnermi, migrácia SharePoint 3.0 (2007) do verzie SharePoint online pre tímovú spoluprácu a komunikáciu, zadávanie úloh a podobne. Import firemných emailov z lokálneho Exchange 2007 do Exchange online vrátane kompletného nastavenia.

august 2018

máj 2018

FIREMNÝ CLOUD A INTRANET

SOFTVER-NA-MIERU.SK

Zriadenie firemného cloudu pre zdieľanie súborov a dát, spustenie intranetu SharePoint pre tímovú spoluprácu a komunikáciu, zadávanie úloh a podobne. Prenos firemných e-mailov do Exchange online.

február 2018

DATABÁZA KLIENTOV A ŠKOLENÍ, VYDÁVANIE PREUKAZOV ODBORNEJ SPÔSOBILOSTI

Bezpa Consult s. r. o.

Aplikácia na mieru na evidenciu absolvovaných školení, klientov, tlač vydaných preukazov o odbornej spôsobilosti, automatické odosielanie SMS. Súčasťou projektu bolo aj prepojenie dvoch kancelárií v iných mestách prostredníctvom VPN.

február 2018

január 2018

OPRAVA APLIKÁCIE OD INÉHO DODÁVATEĽA

SPEDAS, s.r.o.

Opäť raz požiadavka na opravu a doplnenie novej funkcionality v aplikácií od iného dodávateľa - systém pre objednávky obedov v organizácií. Aj tento projekt bol odovzdaný k plnej spokojnosti zákazníka.

december 2017

REPORTING OBALOV

HAVI Logistics s.r.o.

Po úspešnej oprave nefunkčnej aplikácie má nadnárodná logistická spoločnosť záujem o vývoj softvéru na mieru. Pre štátne inštitúcie je nevyhnutné vykazovať obalový materiál z dodávaných tovarov. Dáta sa načítavajú v podnikovej LAN sieti z databázy ILOS zo serverov, ktoré sú umiestnené v Nemecku. Pri štvrťročných reportoch sa spracuje približne 250 tisíc záznamov. Dve verzie (pre CZ a SK).

december 2017

máj 2017

OPRAVA APLIKÁCIE OD INÉHO DODÁVATEĽA

HAVI Logistics s.r.o.

Nadnárodná logistická spoločnosť mala špeciálnu požiadavku na opravu nefunkčnej aplikácie od iného dodávateľa. Opravená aplikácia importuje dáta z ILOS zo servera z Nemecka.

január 2017

OBJEDNÁVKY PREPRAVY, IMPORT/EXPORT, KONTROLA DÁT, E-MAIL

SpedUs, s.r.o.

Softvér na mieru pre špedičnú spoločnosť, import a kontrola dát z fakturačného systému Omega, e-mailové odosielanie objednávok v dvoch jazykových verziách.

január 2017

február 2018

TLAČ POŠTOVÝCH PEŇAŽNÝCH POUKAZOV

CREDITCARS s.r.o.

Jednoduchá aplikácia na tlač poštových poukazov typu SI. Klient bol nespokojný s aplikáciou z internetu - nedokázala tlačiť poukážky, čo je dosť závažný problém pre softvér ktorý to má umožňovať.

júl 2016

EVIDENCIA REVÍZIÍ BEZPEČNOSTNÝCH ZARIADENÍ A POSTROJOV

a-max sk, s.r.o.

Aplikácia na mieru pre e-shop s bezpečnostnými potrebami, sledovanie cyklov kontroly, odosielanie upozorňujúcich e-mailov.

júl 2016

október 2015

DATABÁZA ZAMESTNANCOV V AUTOMOBILOVOM PRIEMYSLE

ZO OZ KOVO VOLKSWAGEN SLOVAKIA a.s.

Aplikácia na mieru pre odborársku organizáciu v automobilovom priemysle - import dát zo SAPu, prideľovanie rôznych benefitov pre zamestnancov atď. Samostatná aplikácia pre voľbu predsedníctva organizácie.

máj 2015

SPRACOVANIE OBJEDNÁVOK Z E-SHOPU, FAKTURÁCIA, E-PODACIE HÁRKY

www.aquabiom.sk

Vývoj softvéru na mieru pre potreby e-shopu s vodnými rastlinkami, import dát, fakturácia, tlač štítkov, elektronické poštové hárky, grafy predaja - všetko plne automatizované. Dokonca s prístupom aj zo skleníka v záhrade.

máj 2015

august 2013

FIREMNÁ WEBSTRÁNKA, SEO

SOFTVER-NA-MIERU.SK

Zriadenie firemnej webstránky vrátane optimalizácie pre vyhľadávače (SEO) - stránka veľmi rýchlo zaujíma popredné miesta v bezplatnom vyhľadávaní. Neskoršie pripájame aj iMarketing (PPC kampane Google AdWords).

august 2006

SEO A IMARKETING

Euroline Slovakia s.r.o.

Dlhodobo neriešený problém s optimalizáciou stránky pre vyhľadávače (SEO) sa podpísal pod výrazný prepad pozícií v bezplatnom vyhľadávaní. Po realizácií viacerých našich opatrení a nastavení sa pozície výrazne zlepšili a webstránka dosahuje rekordné návštevy a generuje z roka na rok viac a viac objednávok projektov rodinných domov. Ako ďalší podporný produkt boli spustené PPC kampane Google AdWords a Facebook, ktoré privádzajú nových zákazníkov.

august 2006

august 2017

DATABÁZA ŽIAKOV, SKUPÍN A UČEBNÝCH OSNOV

JAZYKOVÁ ŠKOLA KRAMÁR

Softvér na mieru pre jazykovú školu, evidencia žiakov, odučených hodín, automatické odosielanie domácich úloh a dosiahnutých výsledkov e-mailom. Dve jazykové verzie (SK a ENG).

december 2005

FIREMNÁ SPOLUPRÁCA A ZDIEĽANIE DÁT

Euroline Slovakia s.r.o.

Riadenie firmy a tímov prostredníctvom intranetu SharePoint, vybudovanie procesu schvaľovania došlých faktúr, schvaľovania objednania spotrebného materiálu a ďalšie vnútorné procesy projekčnej kancelárie vrátane prístupu obchodných zástupcov z celého Slovenska a Českej republiky.

december 2005

október 1996

SPRACOVANIE OBJEDNÁVOK, TLAČ PROJEKTOV, FAKTURÁCIA, E-MAILY

Euroline Slovakia s.r.o.

Vývoj softvéru na mieru pre potreby projekčnej kancelárie - od prijatia objednávky, cez spracovanie objednávky, veľkoformátovú tlač projektov, automatizovanú fakturáciu, e-maily klientom až po vyhodnotenie (reporty a grafy) pre vedenie, tvorba účelových databáz, automatický import/export dát - banka, pošta, ekonomický softvér Omega.
Kontakty
MS Teams & TeamViewer & Email:
hagara@softver-na-mieru.sk
Email: info@softver-na-mieru.sk
Mobil: +421 908 125 422
Rezervovať schôdzku
Adresa
SOFTVER-NA-MIERU.SK s.r.o.
Staničná 291/2, 900 55 Lozorno
IČO: 47365757, DIČ: 2023839059
reg.: OR Okresný súd Bratislava I oddiel: Sro, vložka č.: 91345/B
IBAN: SK0583300000002900462672
Pracujeme pre vás
  • osobný a seriózny prístup
  • pružné reagovanie na zmeny
  • rýchlo a kvalitne
  • v prijateľnej cene
  • bezplatná podpora
SOFTVER-NA-MIERU.SK je

SOFTVER-NA-MIERU.SK s.r.o. je dôveryhodná firma.


 


logo


Online bezplatná rezervácia schôdzky:

Termín

- vyberte si termín ktorý vyhovuje práve Vám...

Zdarma

- rezervovaním schôdzky sa k ničomu nezaväzujete...

Poradenstvo

- radi sa s Vami stretneme, prekonzultujeme všetky požiadavky a navrhneme riešenie na mieru...Rezervovať schôdzku