100 projektov ročne

Každoročne pracujeme na desiatkach projektov. Od jednoduchých aplikácií pre jeden počítač a jedného užívateľa až po náročné firemné prostredia s desiatkami počítačov a užívateľov s prístupom z ľubovolného zariadenia. Náhľadové screeny (obrazovky) nájdete v galérii.

Realizovanéprojekty

september 2020

MOBILNÁ APLIKÁCIA

Euroline Slovakia s.r.o.

FRODO - úplne nová firemná aplikácia na automatizované spracovanie fotiek rodinných domov pre lídra na trhu v Českej republike a na Slovensku. Mobilná aplikácia ukladá informácie do databázy v cloude (SharePoint) a samotné fotky ukladá do automaticky generovanej adresárovej štruktúry pre ďalšie použitie na webstránkach.
Pre užívateľa úplne jednoduché a bezstarostné.

september 2020

máj 2020

SMS brána

Jazyková škola Kramár, s.r.o.

SMS brána vrátane možnosti odosielania emailov svojim študentom - všetko na jedno tlačítko, preto veľmi jednoduché pre užívateľa.

apríl 2020

EMAIL MARKETING

a-max, s.r.o.

Email marketing vytvorený presne podľa potrieb kamennej predajne s veľkým eshopom vrátane vytvorenia dvoch úspešných kampaní.

apríl 2020

apríl 2020

FIREMNÁ APLIKÁCIA

KRANIMEX s.r.o.

Počítačová aplikácia vytvorená na mieru za účelom evidencie žeriavov, ich dielov a projektov v ktorých sú nasadené. Všetko pre užívateľa až príliš jednoduché a intuitívne.
Pozrite si video!

marec 2020

AUTOMATIZÁCIA PROCESOV V CLOUDE

SOFTVER-NA-MIERU.SK

Vytvorenie úplne automatizovaných procesov pre generovanie dokumentov (cenové ponuky, zálohové a daňové faktúry) vrátane schvaľovacieho procesu v Power Automate, prepojené s firemnou mobilnou aplikáciou v Power Apps.
Pozrite si video!

marec 2020

november 2019

MOBILNÁ APLIKÁCIA

pmp4You s.r.o.

Ďalšia nová realizácia mobilnej aplikácie pre iOS/Android ale samozrejme aj PC/MAC s databázou umiestnenou v cloude (SharePoint) dostupnou kedykoľvek a odkiaľkoľvek vrátane offline zapisovania dát v prípade nedostupnosti internetu. Náhľadové screeny (obrazovky) nájdete v galérii.

september 2019

MOBILNÁ APLIKÁCIA

Ornitologické združenie

A opäť jedna úspešná realizácia, skôr upgrade mobilnej aplikácie JASOŇ pre ornitológov, ktorí v prírode potrebujú zapisovať svoje náročné pozorovania rôznych druhov fauny. Preto bola požiadavka na online/offline verziu, nie všade je pokrytie internetom. V offline režime sú dáta uložené lokálne v zariadení, po pripojení k internetu sa ukladajú v cloude (SharePoint), aplikácia načítava GPS súradnice, nadmorskú výšku, z roletkového menu ponúka zoznamy druhov, kategórii, veku, lokalít atď. Náhľadové screeny (obrazovky) nájdete v galérii.

september 2019

august 2019

WEBSTRÁNKA

CANDI Slovakia, s.r.o.

Návrh a realizácia webstránky na mieru PovinnostiEshopu.sk. Moderná webstránka je graficky príťažlivá, užívateľsky jednoduchá a je optimalizovaná pre vyhľadávače (SEO). Aj vďaka tomu denne privádza nových návštevníkov.

august 2019

AKADÉMIA VZDELÁVANIA

ucim-sa-online.sk

Či už sa snažíš posunúť svoju kariéru dopredu, vytvoriť si vedľajší projekt alebo sa len jednoducho pohrať s programovaním, našiel si to pravé miesto na začatie. Preskúmaj naše online kurzy, vyskúšaj svoje schopnosti v teste a pripoj sa k našej komunite študentov. Náhľady obrazovky nájdete v galérii.

august 2019

júl 2019

CHATBOT PRE MESSENGER

PROJEKT 15,  s.r.o.

ChatBot pre Facebook stránku s kozmetikou. Tento ChatBot jednoduchou formou prevádza registráciou potenciálnych záujemcov o nákup kozmetiky Oriflame s výraznou zľavou.

júl 2019

FACEBOOK OBCHOD (MARKETPLACE)

PROJEKT 15,  s.r.o.

Vytvorenie a nastavenie Facebook Obchodu pre stránku s kozmetikou. FB Obchod je v súčasnosti veľmi zaujímavý aj keď stále ešte nový predajný kanál pre produkty rôzneho druhu.

júl 2019

jún 2019

APLIKÁCIA NA ZÁLOHOVANIE DÁT

Euroline Slovakia s.r.o.

Najdôležitejšia činnosť každého administrátora je zálohuj, zálohuj a ešte raz zálohuj. Preto sme pre nášho dlhoročného klienta vyvinuli aplikáciu ktorá generuje zálohovacie scripty v celej LAN počítačovej sieti, eviduje začiatok spustenia zálohovania, ukončenie procesu zálohovania a všetko odosiela aj do e-mailu zodpovedným osobám. Užívateľsky jednoduchá a komfortná aplikácia s ktorou je zálohovanie firemných dát plne pod kontrolou.

jún 2019

WEBSTRÁNKA

SOFTVER-NA-MIERU.SK

Redizajn a optimalizácia firemnej webstránky. Prešli sme na najmodernejšie technológie, zapracovali najnovšie požiadavky na optimalizáciu webov, zmenili sme užívateľské rozhranie - všetko pre príjemnejší zážitok našich klientov a hlavne budúcich klientov.

jún 2019

máj 2019

WEBSTRÁNKA

CANDI Slovakia, s.r.o.

Návrh, realizácia a optimalizácia webstránky na mieru pre internetového predajcu kozmetiky tianDe. Webstránka je nielen moderná, dizajnovo príťažlivá ale je dobre navrhnutá z hľadiska SEO a preto denne privádza nových a nových návštevníkov ktorých s ľahkosťou mení na zákazníkov e-shopu.

marec 2019

WEBSTRÁNKA

pmp4You s.r.o.

Vytvorenie nádhernej webstránky na mieru pre internetového predajcu. Webstránka je nielen dizajnovo príťažlivá ale je dobre navrhnutá z hľadiska SEO a preto denne privádza nových a nových návštevníkov ktorých s ľahkosťou mení na zákazníkov.

marec 2019

január 2019

CHATBOT PRE MESSENGER

CANDI Slovakia, s.r.o.

ChatBot pre e-shop s kozmetikou. Tento ChatBot jednoduchou formou prevádza registráciou potenciálnych záujemcov o profitovanie z kozmetiky tianDe a nákupu s výraznou zľavou.

január 2019

CHATBOT PRE MESSENGER

SOFTVER-NA-MIERU.SK

CHATovacie roBOTy - aktuálny trend. Doteraz málo využívaný marketingový nástroj s ktorým vieme dosiahnuť fantastické výsledky! Viac informácií o internetovom marketingu.

január 2019

november 2018

MOBILNÁ APLIKÁCIA

Ornitologické združenie

Aplikácia pre ornitológov na online zaznamenávanie pozorovaní rôznych druhov vtákov vo voľnej prírode so zaznamenaním GPS súradníc a nadmorskej výšky. Aplikácia sama rozpozná, či má prístup na internet alebo nie. Ak je online, zapisuje dáta priamo do cloudu, ak internet chýba, zapisuje dáta lokálne v zariadení a neskoršie po pripojení ich odošle do databázy v SharePoint. Náhľadové screeny (obrazovky) nájdete v galérii.

október 2018

ONLINE INTRANET A PODNIKOVÉ APLIKÁCIE

pmp4You s.r.o.

Zriadenie cloudu pre zdieľanie a schvaľovanie dokumentov vrátane SharePoint online pre tímovú spoluprácu, komunikáciu a zadávanie úloh. K online prostrediu sme nasadili aj dve podnikové aplikácie, jednu pre desktop a jednu pre mobilné zariadenia.

október 2018

august 2018

MIGRÁCIA DO CLOUDU, ONLINE INTRANET A EMAIL

Euroline Slovakia s.r.o.

Vytvorenie cloudu pre zdieľanie súborov s externými partnermi, migrácia SharePoint 3.0 (2007) do verzie SharePoint online pre tímovú spoluprácu a komunikáciu, zadávanie úloh a podobne. Import firemných emailov z lokálneho Exchange 2007 do Exchange online vrátane kompletného nastavenia.

máj 2018

FIREMNÝ CLOUD A INTRANET

SOFTVER-NA-MIERU.SK

Zriadenie firemného cloudu pre zdieľanie súborov a dát, spustenie intranetu SharePoint pre tímovú spoluprácu a komunikáciu, zadávanie úloh a podobne. Prenos firemných e-mailov do Exchange online.

máj 2018

február 2018

DATABÁZA KLIENTOV A ŠKOLENÍ, VYDÁVANIE PREUKAZOV ODBORNEJ SPÔSOBILOSTI

Bezpa Consult s. r. o.

Aplikácia na mieru na evidenciu absolvovaných školení, klientov, tlač vydaných preukazov o odbornej spôsobilosti, automatické odosielanie SMS. Súčasťou projektu bolo aj prepojenie dvoch kancelárií v iných mestách prostredníctvom VPN.

február 2018

TLAČ POŠTOVÝCH PEŇAŽNÝCH POUKAZOV

CREDITCARS s.r.o.

Jednoduchá aplikácia na tlač poštových poukazov typu SI. Klient bol nespokojný s aplikáciou z internetu - nedokázala tlačiť poukážky, čo je dosť závažný problém pre softvér ktorý to má umožňovať.

február 2018

január 2018

OPRAVA APLIKÁCIE OD INÉHO DODÁVATEĽA

SPEDAS, s.r.o.

Opäť raz požiadavka na opravu a doplnenie novej funkcionality v aplikácií od iného dodávateľa - systém pre objednávky obedov v organizácií. Aj tento projekt bol odovzdaný k plnej spokojnosti zákazníka.

december 2017

REPORTING OBALOV

HAVI Logistics s.r.o.

Po úspešnej oprave nefunkčnej aplikácie má nadnárodná logistická spoločnosť záujem o vývoj softvéru na mieru. Pre štátne inštitúcie je nevyhnutné vykazovať obalový materiál z dodávaných tovarov. Dáta sa načítavajú v podnikovej LAN sieti z databázy ILOS zo serverov, ktoré sú umiestnené v Nemecku. Pri štvrťročných reportoch sa spracuje približne 250 tisíc záznamov. Dve verzie (pre CZ a SK).

december 2017

august 2017

DATABÁZA ŽIAKOV, SKUPÍN A UČEBNÝCH OSNOV

JAZYKOVÁ ŠKOLA KRAMÁR

Softvér na mieru pre jazykovú školu, evidencia žiakov, odučených hodín, automatické odosielanie domácich úloh a dosiahnutých výsledkov e-mailom. Dve jazykové verzie (SK a ENG).

máj 2017

OPRAVA APLIKÁCIE OD INÉHO DODÁVATEĽA

HAVI Logistics s.r.o.

Nadnárodná logistická spoločnosť mala špeciálnu požiadavku na opravu nefunkčnej aplikácie od iného dodávateľa. Opravená aplikácia importuje dáta z ILOS zo servera z Nemecka.

máj 2017

január 2017

OBJEDNÁVKY PREPRAVY, IMPORT/EXPORT, KONTROLA DÁT, E-MAIL

SpedUs, s.r.o.

Softvér na mieru pre špedičnú spoločnosť, import a kontrola dát z fakturačného systému Omega, e-mailové odosielanie objednávok v dvoch jazykových verziách.

júl 2016

EVIDENCIA REVÍZIÍ BEZPEČNOSTNÝCH ZARIADENÍ A POSTROJOV

a-max sk, s.r.o.

Aplikácia na mieru pre e-shop s bezpečnostnými potrebami, sledovanie cyklov kontroly, odosielanie upozorňujúcich e-mailov.

júl 2016

október 2015

DATABÁZA ZAMESTNANCOV V AUTOMOBILOVOM PRIEMYSLE

ZO OZ KOVO VOLKSWAGEN SLOVAKIA a.s.

Aplikácia na mieru pre odborársku organizáciu v automobilovom priemysle - import dát zo SAPu, prideľovanie rôznych benefitov pre zamestnancov atď. Samostatná aplikácia pre voľbu predsedníctva organizácie.

máj 2015

SPRACOVANIE OBJEDNÁVOK Z E-SHOPU, FAKTURÁCIA, E-PODACIE HÁRKY

www.aquabiom.sk

Vývoj softvéru na mieru pre potreby e-shopu s vodnými rastlinkami, import dát, fakturácia, tlač štítkov, elektronické poštové hárky, grafy predaja - všetko plne automatizované. Dokonca s prístupom aj zo skleníka v záhrade.

máj 2015

august 2013

FIREMNÁ WEBSTRÁNKA, SEO

SOFTVER-NA-MIERU.SK

Zriadenie firemnej webstránky vrátane optimalizácie pre vyhľadávače (SEO) - stránka veľmi rýchlo zaujíma popredné miesta v bezplatnom vyhľadávaní. Neskoršie pripájame aj iMarketing (PPC kampane Google AdWords).

august 2006

SEO A IMARKETING

Euroline Slovakia s.r.o.

Dlhodobo neriešený problém s optimalizáciou stránky pre vyhľadávače (SEO) sa podpísal pod výrazný prepad pozícií v bezplatnom vyhľadávaní. Po realizácií viacerých našich opatrení a nastavení sa pozície výrazne zlepšili a webstránka dosahuje rekordné návštevy a generuje z roka na rok viac a viac objednávok projektov rodinných domov. Ako ďalší podporný produkt boli spustené PPC kampane Google AdWords a Facebook, ktoré privádzajú nových zákazníkov.

august 2006

december 2005

FIREMNÁ SPOLUPRÁCA A ZDIEĽANIE DÁT

Euroline Slovakia s.r.o.

Riadenie firmy a tímov prostredníctvom intranetu SharePoint, vybudovanie procesu schvaľovania došlých faktúr, schvaľovania objednania spotrebného materiálu a ďalšie vnútorné procesy projekčnej kancelárie vrátane prístupu obchodných zástupcov z celého Slovenska a Českej republiky.

október 1996

SPRACOVANIE OBJEDNÁVOK, TLAČ PROJEKTOV, FAKTURÁCIA, E-MAILY

Euroline Slovakia s.r.o.

Vývoj softvéru na mieru pre potreby projekčnej kancelárie - od prijatia objednávky, cez spracovanie objednávky, veľkoformátovú tlač projektov, automatizovanú fakturáciu, e-maily klientom až po vyhodnotenie (reporty a grafy) pre vedenie, tvorba účelových databáz, automatický import/export dát - banka, pošta, ekonomický softvér Omega.

október 1996

Kontakty
MS Teams & TeamViewer & Email:
hagara@softver-na-mieru.sk
Email: info@softver-na-mieru.sk
Kontaktný formulár
Mobil: +421 908 125 422
Rezervovať schôdzku
Adresa
SOFTVER-NA-MIERU.SK s.r.o.
Staničná 291/2, 900 55 Lozorno
IČO: 47365757, DIČ: 2023839059
reg.: OR Okresný súd Bratislava I oddiel: Sro, vložka č.: 91345/B
IBAN: SK0583300000002900462672
Pracujeme pre vás
  • osobný a seriózny prístup
  • pružné reagovanie na zmeny
  • rýchlo a kvalitne
  • v prijateľnej cene
  • bezplatná podpora
SOFTVER-NA-MIERU.SK je

SOFTVER-NA-MIERU.SK s.r.o. je dôveryhodná firma.