O nás - obrázok
O nás - obrázok

O nás

Je pre nás výzvou porozumieť vašim požiadavkám a preto ponúkame softvérové riešenia v rozumnej cene pre vaše podnikanie. Pridanou hodnotou pre našich zákazníkov je poradenstvo v oblasti ukladania dát (PC, LAN, cloud, SharePoint), automatizácia procesov a úloh (Flow), mobilné aplikácie (PowerApps), SEO (optimalizácia webov), internet marketing (PPC kampane Google AdseTarget) a sociálne siete (FacebookTwitterYouTubeLinkedin).

Pracujeme pre vás:

Osobný a seriózny prístup

Baví nás to čo robíme a robíme to radi. Preto je náš prístup profesionálny.

Pružné reagovanie na zmeny

Vieme pružne a rýchlo reagovať na dodatočné požiadavky počas vývoja softvéru na mieru ale aj po nainštalovaní u klienta.

Bezplatné poradenstvo

Vážime si našich zákazníkov a preto poskytujeme používateľom bezplatnú podporu.

SOFTVER-NA-MIERU.SK sa pätnásť rokov zaoberá vývojom softvéru a intranetu pre lídra na slovenskom trhu v projektovaní rodinných domov, programujeme pre nadnárodnú logistickú firmu z oblasti stravovania a reštauračných služieb ale softvér od nás používajú aj rôzne e-shopy a taktiež niekoľko firiem v oblasti vzdelávania, hlavne školení. Naše služby využívajú aj obchodné spoločnosti v Českej republike. Všetky firmy využívajú aj našu poradenskú činnosť v oblasti IT, cloudových riešeníSEO analýzy a konzultácie pre ich webové riešenia a taktiež pri internetovom marketingu, PPC kampane, samozrejmosťou sú v dnešnej dobe aj sociálne siete.

Sme firma bez sekretárok a vrátnikov, ktorá si váži svojich zákazníkov a spraví pre nich maximum. Zákazník je u nás na prvom mieste, preto vám kedykoľvek zdvihneme telefón (aj mimo bežných pracovných hodín) a odpovieme na každý váš e-mail.

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre vás!

Kontaktujte ma Chcem schôdzku