Intranet - obrázok
Intranet - obrázok

Intranet - SharePoint

SharePoint podporuje zdieľanie a spoluprácu na intranete s garantovaným online prístupom a päť stupňovým zabezpečením. Informuje o tom, na čom tím spolupracuje a rozprúdi komunikáciu medzi členmi organizácie. Umožňuje vytvárať lokality a portály, ktoré zapoja aj ostatných ľudí a spoja ich s odbornými vedomosťami, obsahom, prehľadmi a kolektívnymi znalosťami. Podporuje efektivitu organizácie zdieľaním firemných dát, kalendárov a úloh. Automatizáciou procesov cez Flow a využívaním služieb PowerApps pre mobilné podnikové aplikácie získate náskok pred konkurenciou.

Intuitívne zdieľanie s tímom

Tímová lokalita SharePointu je miestom na intranete určeným pre váš projekt alebo tím. Stránky, zoznamy a knižnice spájajú všetkých používateľov s potrebnými zdrojmi informácií v celých službách Office 365. Môžete jednoducho spravovať súbory, zhromažďovať a sledovať údaje a informovať všetkých používateľov o novinkách, úlohách a termínoch. SharePoint je prístupný odkiaľkoľvek (aj z mobilných aplikácií) a kedykoľvek.

SharePoint a Access

Spojením SharePointu, ako dátového úložiska, a Accessu, ako užívateľskej aplikácie, vytvoríme veľmi výkonný firemný nástroj (softvér) s podporou programovania vlastných funkcií a procesov. Medzi najpopulárnejšiu vlastnú funkciu určite patrí proces schvaľovania došlých faktúr alebo proces schvaľovania objednávky spotrebného materiálu, prípadne kalendár dovoleniek, služobných ciest a iných plánovaných akcií.

Viac ako 200 tisíc firiem a 190 miliónov užívateľov používa SharePoint. Ak vás zaujali najmodernejšie online technológie, budeme radi, ak sa na nás s dôverou obrátite. Všetko vysvetlíme osobne alebo telefonicky a bez zbytočného čakania.

Pozrite si krátke video ako jednoducho a rýchlo možete pracovať v cloude! A tiež si pozrite video ako môžete pristupovať k firemným dátam v SharePointe.

Kontaktujte ma Chcem schôdzku