Cloud - obrázok
Cloud - obrázok

Cloud - OneDrive

Pracujte na dokumentoch bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, vďaka zabezpečenému prístupu, zdieľaniu a ukladaciemu priestoru na súbory – v práci, doma aj na cestách. Vďaka službám Office 365 môžete vytvárať úžasné dokumenty, zobrazovať prehľady, prezentovať ich a spolupracovať v reálnom čase. Vždy budete mať najnovšie aplikácie balíka Office, 1 TB ukladacieho priestoru na užívateľa a prémiové funkcie OneDrivu.

Zdieľanie súborov odkiaľkoľvek

Bezpečne ukladajte a zdieľajte firemné dáta z ľubovoľného miesta. OneDrive ponúka elegantné rozhranie pre počítač, prehliadač a mobilné zariadenia. Získajte prístup a vykonávajte zmeny, ktoré sa automaticky synchronizujú s cloudom, alebo synchronizuje lokálne kópie súborov na zobrazovanie offline, aby ste ich mohli upravovať v PC alebo Macu. Bez obáv zdieľajte svoje súbory, aby k nim ostatní mohli bezpečne pristupovať.

Cloud v mobile

Zachovajte si prístup k súborom a priečinkom odvšadiaľ. Mobilné aplikácie OneDrive pre Android™, iOS® a Windows poskytujú tie najlepšie možnosti balíka Office 365. Prístup k súborom a priečinkom vo OneDrive alebo na tímových lokalitách SharePoint môžete získať aj na cestách, všade tam, kde máte internet.

Kontaktujte ma Chcem schôdzku