Cloudové riešenia súúžasnéjednoduchébezpečnéa bez kompromisov!

OneDrive

- jednoduché zdieľanie a ukladanie dát
- neobmedzená mobilita
- ovládacie prvky zabezpečenia
- garantovaná dostupnosť

SharePoint

- inteligentný, mobilný intranet
- zdieľanie dát a úspešná splupráca v tíme
- zapojenie a informovanie členov organizácie
- transformácia obchodných procesov

Microsoft Power Platform

- automatizované procesy Power Automate
- automatizované schvaľovacie procesy
- interaktívne grafy Power BI
- mobilné aplikácie bez obmedzení Power Apps

 

CLOUD OFFICE 365

... bezstarostné cloudové riešenie.
Office 365 je cloudová predplatená služba od Microsoftu, ktorá v sebe spája všetky najlepšie nástroje pre moderný spôsob spolupráce a riadenia firmy. Kombinuje špičkové aplikácie ako Excel, Access, PowerPoint alebo Outlook s výkonnými cloudovými službami ako OneDrive (dátové úložisko), SharePoint (intranet), Power Automate (automatizácia procesov a úloh), Power Apps (podnikové aplikácie), Power BI (interaktívne prehľady - grafy), Exchange (podnikový email), Skype for Business alebo Microsoft Teams a Planner. Služby Office 365 umožňujú komukoľvek vytvárať súbory online a zdieľať ich v ľubovoľnom zariadení vrátane mobilných aplikácií.

Pracujte kdekoľvek, kedykoľvek a z akéhokoľvek zariadenia. Služby Office 365 sú vám vždy k dispozícii.

Office je k dispozícii odkiaľkoľvek a kedykoľvek
Či už pracujete v kancelárii alebo na cestách, máte k dispozícii obľúbené špičkové nástroje na podporu produktivity. Aplikácie balíka Office, ktoré sú každý mesiac aktualizované o nové funkcie a vylepšenia zabezpečenia, vám umožňujú vytvárať, upravovať a zdieľať súbory z PC alebo Macu alebo zariadenia so systémom iOS, Android™ alebo Windows a to s kýmkoľvek a v reálnom čase.

Nástroje pre profesionálov
Založte adresu podnikového e-mailu na názve svojej spoločnosti (Exchange), budujte povedomie o značke a propagujte svoj podnik vlastnými jednoducho vytvoriteľnými marketingovými materiálmi. Pomocou širokého spektra komunikačných nástrojov od e-mailu a okamžitých správ cez sociálne siete až po videokonferencie.

Nástroje na tímovú prácu
Vďaka 1 TB ukladacieho priestoru na používateľa budete mať dostatok miesta na všetky svoje súbory. Keďže súbory sú uložené online, môžete ich navyše zdieľať s ľuďmi vo svojej spoločnosti aj mimo nej, bez ohľadu na to, odkiaľkoľvek pracujete a kedykoľvek to potrebujete. Vďaka videokonferenciám s viacerými účastníkmi v rozlíšení HD, zdieľaniu obsahu, zdieľaným kalendárom a tímovému chatu budete vždy držať krok so svojím tímom.

Produkty cloudovej služby Office 365

OneDrive

OneDrive - jednoduché zdieľanie a ukladanie dát

Bezpečne ukladajte a zdieľajte súbory z ľubovoľného miesta a zariadenia. OneDrive ponúka jednoduché rozhranie pre počítač, prehliadač a mobilné zariadenia. Získajte prístup a vykonávajte zmeny, ktoré sa automaticky synchronizujú s cloudom, alebo synchronizuje lokálne kópie súborov na zobrazovanie offline, aby ste ich mohli upravovať v PC alebo Macu. Bez obáv zdieľajte svoje súbory, aby k nim ostatní mohli bezpečne pristupovať.

OneDrive - neobmedzená mobilita

Zachovajte si prístup k súborom a priečinkom odvšadiaľ. Mobilné aplikácie OneDrive pre Android™, iOS® a Windows poskytujú tie najlepšie možnosti balíka Office. Prístup k súborom a priečinkom vo OneDrive alebo na tímových lokalitách SharePoint môžete získať aj mimo vašej kancelárie.

OneDrive - ovládacie prvky zabezpečenia

Nastavte pravidlá prístupu do zariadenia, zobrazte si zostavy pre zariadenie a na diaľku vymažte údaje zo zariadenia v prípade jeho straty alebo krádeže – všetko v centre spravovania. Môžete vidieť, ktoré súbory sa zdieľajú, a s kým. Zdieľanie z aplikácie umožňuje všetkým zamestnancom bez problémov zdieľať a nastaviť konkrétne povolenia na prístup k súborom v závislosti od nastavení organizácie.

Prečo cloud Office 365?

01
Garantovaná dostupnosť s 5 úrovňovým zabezpečením.
02
Vždy aktuálne verzie softvérových aplikácií akonáhle sú vydané.
03
Žiadne starosti o zálohovanie dát a prípadnu obnovu.
04
Žiadne investície do výkonného hardvéru a jeho údržby a prevádzky.
05
Veľmi komfortné a jednoduché aj pre menej skúsených užívateľov.

Máte pre nás nový projekt?

SharePoint

SharePoint - inteligentný, mobilný intranet

SharePoint - zdieľanie dát a úspešná splupráca v tíme

SharePoint podporuje tímovú prácu vďaka dynamickým a produktívnym tímovým lokalitám pre každý projektový tím, každé oddelenie a každú divíziu. Zdieľajte súbory, údaje, správy a zdroje informácií. Lokalitu si môžete prispôsobiť a zjednodušiť si tak prácu v tíme. Spolupracujte bez námahy a pritom bezpečne s členmi tímu v rámci organizácie aj mimo nej v počítačoch, Macoch a mobilných zariadeniach.

SharePoint - zapojenie a informovanie členov organizácie

Zapájajte zamestnancov do akcií a poskytujte im informácie prostredníctvom intranetu. Zdieľajte spoločné zdroje informácií a aplikácie na portáloch a zvýšte tak efektivitu vo svojej organizácii. Prerozprávajte svoj príbeh na vizuálne pútavých komunikačných lokalitách. Vďaka prispôsobeným správam na domovskej lokalite SharePoint a v mobilných aplikáciách SharePoint si navyše udržíte prehľad.

SharePoint - transformácia obchodných procesov

Podporte produktivitu transformáciou procesov – od jednoduchých úloh ako oznámenia a schvaľovanie (faktúr, nákupu SM atď.) až po zložité prevádzkové pracovné postupy. Vďaka zoznamom a knižniciam SharePoint, aplikáciám Microsoft Flow a PowerApps môžete vytvoriť bohaté digitálne prostredie s formulármi, pracovnými postupmi a vlastnými aplikáciami prakticky pre každé zariadenie.

Viac ako 200 tisíc firiem a 190 miliónov užívateľov používa SharePoint, čísla hovoria za všetko.
Ak vás zaujali najmodernejšie online technológie, budeme radi, ak sa na nás s dôverou obrátite. Všetko vysvetlíme osobne alebo telefonicky a bez zbytočného čakania.

Exchange

Exchange - podnikový e-mail a kalendár

Produkty podnikového e-mailu a kalendára vám pomôžu udržať si prehľad o tom, čo je naozaj dôležité, vďaka jasnému a jednotnému zobrazeniu e-mailov, kalendára a kontaktov.

Mobilita bez obmedzení

Služby Office 365 synchronizujú e-maily, kalendáre a kontaktné informácie do všetkých vašich zariadení v reálnom čase, takže sú vždy aktuálne bez ohľadu na to, ktoré zariadenie používate. Plánovanie odkiaľkoľvek je jednoduché a bezproblémové. Nemusíte mať obavy ani vtedy, ak svoj telefón náhodou stratíte. Môžete ho na diaľku vymazať, aby vaše osobné informácie zostali v bezpečí.

Prispôsobenie a uloženie e-mailu

Vaše e-maily viac vyniknú, ak si vytvoríte vlastný formát, zahrniete obrázky a hlavne použijete vlastný názov domény. So službami Office 365 môžete splniť všetky tieto predpoklady. Môžete tiež odosielať správy až do veľkosti 150 MB a vďaka 50 GB ukladacieho priestoru si uchovať všetky e-maily, ktoré potrebujete, dokonca aj keď obsahujú vlastný formát a obrázky.

Microsoft Power Platform

Mobilné podnikové aplikácie Power Apps, automatizované postupy Power Automate, analytická platforma Power BI

Mobilné podnikové aplikácie vytvorené v Power Apps

Platforma pre mobilné aplikácie bez obmedzení s možnosťou publikovania pre iOS, Android aj Windows 10. Jednoduché pripojenie k firemným údajom v cloude - SharePoint, SQL ale kľudne aj Excel.

Automatizované pracovné postupy Power Automate (Flow)
Power Automate je online služba, ktorá automatizuje udalosti a pracovné postupy v aplikáciách a službách Office 365.

Ako príklad uvádzame schvaľovací proces dokumentov v SharePoint, evidovanie prichádzajúcich e-mailov prípadne statusov v sociálnych sieťach, zaznamenávanie odpracovaného času a miesta (vrátane GPS súradníc a nadmorskej výšky), automatizované ukladanie e-mailových príloh do cloudu a podobne.

Power BI 
Analytická platforma v cloude pre rôzne zdroje dát, interaktívne grafy a zostavy.

Mobilná aplikácia JASOŇ

Apka určená na online/offline zapisovanie pozorovaní rôzných druhov živočíchov.

Zistiť viac

Eshop ako mobilná aplikácia

Appka vyvíjaná pre sieť firemných interných predajcov, ktorým výrazne uľahčí a zrýchli proces objednávky u klienta.

Zistiť viac

Aplikácie pre štatistiky

Apka vytvorená pre zobrazovanie dôležitých firemných štatistík.

Zistiť viac

Máte pre nás nový projekt?

Pozrite si krátke video ako jednoducho a rýchlo možete pracovať v cloude! A tiež si pozrite video ako môžete pristupovať k firemným dátam v SharePointe alebo ako prebieha plne automatizovaný proces v cloude
.

Cloud Office 365 - online dáta a služby

Dostupnosť v cloude

Garantovaná dostupnosť prevádzky cloudu je 99,9 % s 5 úrovňovým zabezpečením.

Používanosť firmami

Viac než 85 % spoločností rebríčka Fortune 500 používa OneDrive for Business.

Mobilní pracovníci

V roku 2020 budú mobilní pracovníci tvoriť skoro tri štvrtiny (72,3 %) celkovej pracovnej sily USA.

Investície do cloudu

Spoločnosti vkladajú až 50 percent z rozpočtu pre informačné technológie do cloudu.
Kontakty
MS Teams & TeamViewer & Email:
hagara@softver-na-mieru.sk
Email: info@softver-na-mieru.sk
Kontaktný formulár
Mobil: +421 908 125 422
Rezervovať schôdzku
Adresa
SOFTVER-NA-MIERU.SK s.r.o.
Staničná 291/2, 900 55 Lozorno
IČO: 47365757, DIČ: 2023839059
reg.: OR Okresný súd Bratislava I oddiel: Sro, vložka č.: 91345/B
IBAN: SK0583300000002900462672
Pracujeme pre vás
  • osobný a seriózny prístup
  • pružné reagovanie na zmeny
  • rýchlo a kvalitne
  • v prijateľnej cene
  • bezplatná podpora
SOFTVER-NA-MIERU.SK je

SOFTVER-NA-MIERU.SK s.r.o. je dôveryhodná firma.