Cloud obrázok
Cloud obrázok

Office 365 je cloudová predplatená služba od Microsoftu, ktorá v sebe spája všetky najlepšie nástroje pre moderný spôsob spolupráce a riadenia firmy. Kombinuje špičkové aplikácie ako Excel, Access, PowerPoint alebo Outlook s výkonnými cloudovými službami ako OneDrive (dátové úložisko), SharePoint (intranet), Flow (automatizácia procesov a úloh), PowerApps (podnikové aplikácie), Exchange (podnikový email), Skype for Business alebo Microsoft Teams a Planner. Služby Office 365 umožňujú komukoľvek vytvárať súbory online a zdieľať ich v ľubovoľnom zariadení vrátane mobilných aplikácií.

Pracujte kdekoľvek, kedykoľvek a z akéhokoľvek zariadenia. Služby Office 365 sú vám vždy k dispozícii.

Office je k dispozícii odkiaľkoľvek a kedykoľvek
Či už pracujete v kancelárii alebo na cestách, máte k dispozícii obľúbené špičkové nástroje na podporu produktivity. Aplikácie balíka Office, ktoré sú každý mesiac aktualizované o nové funkcie a vylepšenia zabezpečenia, vám umožňujú vytvárať, upravovať a zdieľať súbory z PC alebo Macu alebo zariadenia so systémom iOS, Android™ alebo Windows a to s kýmkoľvek a v reálnom čase.

Nástroje pre profesionálov
Založte adresu podnikového e-mailu na názve svojej spoločnosti (Exchange), budujte povedomie o značke a propagujte svoj podnik vlastnými jednoducho vytvoriteľnými marketingovými materiálmi. Pomocou širokého spektra komunikačných nástrojov od e-mailu a okamžitých správ cez sociálne siete až po videokonferencie.

Nástroje na tímovú prácu
Vďaka 1 TB ukladacieho priestoru na používateľa budete mať dostatok miesta na všetky svoje súbory. Keďže súbory sú uložené online, môžete ich navyše zdieľať s ľuďmi vo svojej spoločnosti aj mimo nej, bez ohľadu na to, odkiaľkoľvek pracujete a kedykoľvek to potrebujete. Vďaka videokonferenciám s viacerými účastníkmi v rozlíšení HD, zdieľaniu obsahu, zdieľaným kalendárom a tímovému chatu budete vždy držať krok so svojím tímom.

Produkty cloudovej služby Office 365

OneDrive - jednoduché zdieľanie a ukladanie dát

Bezpečne ukladajte a zdieľajte súbory z ľubovoľného miesta a zariadenia. OneDrive ponúka jednoduché rozhranie pre počítač, prehliadač a mobilné zariadenia. Získajte prístup a vykonávajte zmeny, ktoré sa automaticky synchronizujú s cloudom, alebo synchronizuje lokálne kópie súborov na zobrazovanie offline, aby ste ich mohli upravovať v PC alebo Macu. Bez obáv zdieľajte svoje súbory, aby k nim ostatní mohli bezpečne pristupovať.

OneDrive - neobmedzená mobilita

Zachovajte si prístup k súborom a priečinkom odvšadiaľ. Mobilné aplikácie OneDrive pre Android™, iOS® a Windows poskytujú tie najlepšie možnosti balíka Office. Prístup k súborom a priečinkom vo OneDrive alebo na tímových lokalitách SharePoint môžete získať aj mimo vašej kancelárie.

OneDrive - ovládacie prvky zabezpečenia

Nastavte pravidlá prístupu do zariadenia, zobrazte si zostavy pre zariadenie a na diaľku vymažte údaje zo zariadenia v prípade jeho straty alebo krádeže – všetko v centre spravovania. Môžete vidieť, ktoré súbory sa zdieľajú, a s kým. Zdieľanie z aplikácie umožňuje všetkým zamestnancom bez problémov zdieľať a nastaviť konkrétne povolenia na prístup k súborom v závislosti od nastavení organizácie.

SharePoint - inteligentný, mobilný intranet

SharePoint - zdieľanie dát a úspešná splupráca v tíme

SharePoint podporuje tímovú prácu vďaka dynamickým a produktívnym tímovým lokalitám pre každý projektový tím, každé oddelenie a každú divíziu. Zdieľajte súbory, údaje, správy a zdroje informácií. Lokalitu si môžete prispôsobiť a zjednodušiť si tak prácu v tíme. Spolupracujte bez námahy a pritom bezpečne s členmi tímu v rámci organizácie aj mimo nej v počítačoch, Macoch a mobilných zariadeniach.

SharePoint - zapojenie a informovanie členov organizácie

Zapájajte zamestnancov do akcií a poskytujte im informácie prostredníctvom intranetu. Zdieľajte spoločné zdroje informácií a aplikácie na portáloch a zvýšte tak efektivitu vo svojej organizácii. Prerozprávajte svoj príbeh na vizuálne pútavých komunikačných lokalitách. Vďaka prispôsobeným správam na domovskej lokalite SharePoint a v mobilných aplikáciách SharePoint si navyše udržíte prehľad.

SharePoint - transformácia obchodných procesov

Podporte produktivitu transformáciou procesov – od jednoduchých úloh ako oznámenia a schvaľovanie (faktúr, nákupu SM atď.) až po zložité prevádzkové pracovné postupy. Vďaka zoznamom a knižniciam SharePoint, aplikáciám Microsoft Flow a PowerApps môžete vytvoriť bohaté digitálne prostredie s formulármi, pracovnými postupmi a vlastnými aplikáciami prakticky pre každé zariadenie.

Viac ako 200 tisíc firiem a 190 miliónov užívateľov používa SharePoint, čísla hovoria za všetko. Ak vás zaujali najmodernejšie online technológie, budeme radi, ak sa na nás s dôverou obrátite. Všetko vysvetlíme osobne alebo telefonicky a bez zbytočného čakania. Kontaktujte nás!

Exchange - podnikový e-mail a kalendár

Produkty podnikového e-mailu a kalendára vám pomôžu udržať si prehľad o tom, čo je naozaj dôležité, vďaka jasnému a jednotnému zobrazeniu e-mailov, kalendára a kontaktov.

Mobilita bez obmedzení

Služby Office 365 synchronizujú e-maily, kalendáre a kontaktné informácie do všetkých vašich zariadení v reálnom čase, takže sú vždy aktuálne bez ohľadu na to, ktoré zariadenie používate. Plánovanie odkiaľkoľvek je jednoduché a bezproblémové. Nemusíte mať obavy ani vtedy, ak svoj telefón náhodou stratíte. Môžete ho na diaľku vymazať, aby vaše osobné informácie zostali v bezpečí.

Prispôsobenie a uloženie e-mailu

Vaše e-maily viac vyniknú, ak si vytvoríte vlastný formát, zahrniete obrázky a hlavne použijete vlastný názov domény. So službami Office 365 môžete splniť všetky tieto predpoklady. Môžete tiež odosielať správy až do veľkosti 150 MB a vďaka 50 GB ukladacieho priestoru si uchovať všetky e-maily, ktoré potrebujete, dokonca aj keď obsahujú vlastný formát a obrázky.

Mobilné aplikácie PowerApps a automatizované postupy Flow

Mobilné podnikové aplikácie vytvorené v PowerApps

Platforma pre mobilné aplikácie bez obmedzení s možnosťou publikovania pre iOS, Android aj Windows 10. Jednoduché pripojenie k firemným údajom v cloude - SharePoint, SQL ale kľudne aj Excel.

Automatizované pracovné postupy Flow

Flow je online služba, ktorá automatizuje udalosti a pracovné postupy v aplikáciách a službách Office 365.

Ako príklad uvádzame schvaľovací proces dokumentov v SharePoint, evidovanie prichádzajúcich e-mailov prípadne statusov v sociálnych sieťach, zaznamenávanie odpracovaného času a miesta (vrátane GPS súradníc a nadmorskej výšky), automatizované ukladanie e-mailových príloh do cloudu a podobne.

Pozrite si krátke video ako jednoducho a rýchlo možete pracovať v cloude! A tiež si pozrite video ako môžete pristupovať k firemným dátam v SharePointe.

Kontaktujte ma Chcem schôdzku