Weby na mieru

Weby na mieru rýchlo, kvalitne a lacno.

Vytvoríme pre Vás moderné a užívateľsky príjemné weby na mieru. V dnešnej dobe sú webové stránky prvým kontaktným miestom so zákazníkom. Preto musia weby na mieru zaujať a priviesť zákazníka k akcii – či už k online objednávke alebo k telefonickému, prípadne osobnému kontaktu.

Správa webu je jednoduchá pre všetkých užívateľov a kedykoľvek môžete pridávať alebo meniť obsah svojich stránok intuitívne, bez programátorskych znalostí či skúseností. V súčasnosti je pre firmy dôležité vlastniť peknú, ale hlavne funkčnú web stránku, ktorú zákazníci radi navštevujú. Nemenej dôležité pre weby na mieru je SEO, ktoré Vám pomôže zviditeľniť stránky vo vyhľadávačoch. Váš web bude figurovať na prvej strane v bezplatnom vyhľadávači Google.sk.

Weby na mieru majú:

  • Moderný responzívny design RWD (Responsive web design)
  • SEO základ – optimalizáciu pre vyhľadávače
  • Štatistiky návštevnosti Google Analytics
  • Nástroje Google Webmaster Tools pre lepší prehľad o stránke
  • Prepojenie so sociálnymi sieťami
  • Rýchlu a jednoduchú editáciu článkov a obrázkov
  • Možnosť podpory cez microsite

Weby na mieru - Google Analytics

Weby na mieru - Analytics

Pomocou služby Google Analytics zistíme ako sa klienti na stránke správajú, čo ich zaujíma, odkiaľ na web stránku prišli a podobne. Po dôkladnej analýze môžme vykonať správne zmeny pre zlepšenie výkonnosti Vašej web stránky a prilákanie nových návštevníkov, ktorí sa určite stanú zákazníkmi.

 

iMarketing (PPC) - Google AdWords

iMarketing - PPC v AdWords

Keď budú užívatelia vyhľadávať niektoré z Vašich kľúčových slov, môže sa vo výsledku vyhľadávania zobraziť Vaša reklama. To znamená, že budete svoju reklamu zobrazovať iba cieľovej skupine, ktorá chce kúpiť práve to, čo ponúkate na svojich web stránkach.