O nás

Je pre nás výzvou porozumieť Vašim požiadavkám a preto ponúkame jednoduché softvérové riešenia v rozumnej cene pre Vaše podnikanie. Pridanou hodnotou pre našich zákazníkov je poradenstvo v oblasti ukladania dát (PC, LAN, cloud), SEO (optimalizácia webov), internet marketing (PPC kampane Google AdWords a eTarget) a sociálne siete (FacebookTwitterYouTubeGoogle+Linkedin).

Pracujeme pre Vás:

  • Osobný a seriózny prístup
  • Pružné reagovanie na zmeny počas vývoja softvéru na mieru a web stránok
  • Bezplatné poradenstvo a komplexný servis 

Softver-na-mieru.sk sa desať rokov zaoberá vývojom softvéru pre lídra na slovenskom trhu vo svojej oblasti, ale softvér od nás používa aj novozaložená realitná kancelária a taktiež niekoľko živnostníkov v oblasti služieb, hlavne ubytovania. Naše služby využíva aj obchodná spoločnosť v Českej republike. Všetky firmy využívajú aj našu poradenskú činnosť v oblasti IT – SEO analýzy a konzultácie pre ich webové riešenia a taktiež pri internetovom marketingu, PPC kampane, samozrejmosťou sú v dnešnej dobe aj sociálne siete.

Sme malá firma bez sekretárok a vrátnikov, ktorá si váži svojich zákazníkov a spraví pre nich maximum. Zákazník je u nás na prvom mieste, preto Vám kedykoľvek zdvihneme telefón a odpovieme na každý Váš e-mail.

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás!

Referencie - Prípadová štúdia Euroline - Demo na stiahnutie

Softvér na mieru - elektronický podací hárok

ePH

Výkonný pomocník pri podávaní Vašich zásielok na ktorejkoľvek pošte. Jediným tlačítkom vytvorí a odošle elektronický podací hárok vrátane adresných štítkov na balíky alebo doporučené listy. Zasielanie tovarov na dobierku nebolo nikdy také jednoduché! Po vytvorení elektronického podacieho hárku stačí Vaše zásielky odniesť na poštu, kde Vás bez čakania veľmi rýchlo vybavia.

 

Softvér na mieru - grafy a reporty

ePH

Prehľadné grafy a reporty sú potrebné pre každého podnikateľa. Rýchlo a prehľadne zobrazené potrebné informácie vedú k správnym rozhodnutiam.